Pastrues per Make Up per Lekure Normale ne te Thate Cerave 236Ml

L1,499.00

In stock

Compare
SKU: 3337875743563 Category:

Description

Cerave Hydrating Cream to Foam Cleanser nga Cerave është një produkt efektiv që kombinon gjithçka që ju nevojitet në një pastrues fytyre, pasi heq grimin dhe pastron butësisht dhe thellësisht lëkurën, duke e hidratuar atë dhe duke mbrojtur barrierën e lëkurës.

Cerave Hydrating Cream to Foam Cleanser është zhvilluar në bashkëpunim me dermatologë veçanërisht për lëkurën normale në të thatë dhe falë përbërjes së tij të specializuar shndërrohet në një shkumë të butë gjatë masazhit në lëkurë të lagur.

Përbërja e tij është e pasuruar me 3 elementë thelbësorë: ceramidet, aminoacidet
Aminoacidet dhe acidi hialuronik: ndihmojnë në forcimin e agjentit natyral hidratues për lëkurë të lëmuar dhe të hidratuar.

Ceramidet: përbërës thelbësorë për restaurimin dhe mirëmbajtjen e barrierës së lëkurës

Kapaciteti: 236Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues per Make Up per Lekure Normale ne te Thate Cerave 236Ml”

Your email address will not be published.