Pastrues per Makiazh te Syve Simple 125Ml

L499.00

In stock

Compare
SKU: 5011451103917 Category:

Description

Sytë janë veçanërisht të ndjeshëm dhe ata kanë nevojë për kujdes shtesë. Pastruesi i thjeshtë Kind To Skin Eye Make-up heq të gjithë përbërjen e syve madje edhe bojë për vetulla të papërshkueshme nga uji pa i thumbuar ose irrituar sytë. Formula 100% e thjeshtë e vajit pa vaj përfshin një përzierje të veçantë të mirësisë së pastrimit të thjeshtë që përmban Pro-Vitaminën B5 që ndihmon për të hequr butësisht edhe bojë për vetulla të papërshkueshme nga uji duke rivendosur, zbutur dhe zbutur lëkurën

Nuk  irriton sytë
Nuk lë mbetje të yndyrshme
100% Pa Vaj
Asnjë ngjyrë artificiale, parfum ose kimikate të ashpra që mund të shqetësojnë lëkurën tuaj

Kapaciteti: 125Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues per Makiazh te Syve Simple 125Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *