Pastrues per Lodra per Femije Eco Max 710Ml

L699.00

Out of stock

SKU: 667838000086 Categories: ,

Description

Eco-Max Baby Çerdhe dhe Pastrues Lodrash është formuluar posaçërisht pa përdorimin e alergjenëve të njohur për të siguruar një alternative më të sigurt për pastrimin e lodrave dhe sipërfaqeve të çerdheve. Të gjithë përbërësit e qëndrueshëm me bazë bimore në këtë produkt janë me cilësi ushqimore ose të sigurt për ushqimin. Ky produkt vegan pa OMGJ është jo toksik, hipoalergjik, pa aromë dhe i butë si për lëkurën ashtu edhe për sipërfaqet.

Mënyra e përdorimit: Pastron në mënyrë efektive dhe të sigurt sipërfaqet që mund të lahen me ujë si lodra, ndërrues foshnjash, karrige të larta, vaska, karroca, dysheme, etj. Spërkateni në sipërfaqe dhe pastrojeni të pastër. Për të pastruar dyshemetë, shtoni afërsisht 125 ML në 4.5 L ujë dhe përdorni me një leckë. Shpëlajeni enën bosh me ujë dhe riciklojeni.

Përbërësit: Ujë, 5% Surfaktant Jo-jonik, Citrate natriumi, Sorbat kaliumi, Benzoat natriumi dhe Acid limoni.

Kapaciteti: 710Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues per Lodra per Femije Eco Max 710Ml”

Your email address will not be published.