Pastrues per Fytyren Micellar Simple 200Ml

L499.00

In stock

Compare
SKU: 8710908711527 Category:

Description

Water Boost Micellar Facial Gel Lani me flluska pastruese micellar, pastroni butësisht, por në mënyrë efektive fytyrën tuaj, duke hequr papastërtitë dhe përbërjen.
Provuar nga klinikat dhe konsumatorët për të mos tharë shumë lëkurën
Rikthen menjëherë hidratimin në lëkurën e dehidratuar, duke e lënë atë të ndihet e freskët, elastike dhe e rehatshme
Formulimi i lehtë i xhelit rrëshqet në lëkurë, duke e lënë atë të ndihet i freskët, i butë dhe i butë.
Lëkura ndihet elastike dhe komode pas përdorimit.
Simple Water Boost Micellar Facial Gel Wash nuk përmban kimikate të ashpra, ngjyra artificiale ose parfum, duke e bërë atë të përkryer të përshtatshëm për lëkurë të thatë, të thatë ose të ndjeshme

Kapaciteti: 200Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues per Fytyren Micellar Simple 200Ml”

Your email address will not be published.