Pastrues per Fytyren Micellar Simple 100Ml

L150.00

Out of stock

SKU: 8710447457931 Category:

Description

Pastron dhe butësisht dhe në mënyrë efektive heq përbërjen. Rehidron lëkurën, duke e lënë të freskët dhe të zhdërvjellët. Lëkurë menjëherë e pastër, e freskët dhe elastike. Ka një formulë të lehtë pa asnjë mbetje ngjitëse ose të yndyrshme. Isshtë një pastrues i shkëlqyeshëm i përbërjes.

Kapaciteti: 100 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues per Fytyren Micellar Simple 100Ml”

Your email address will not be published.