Pastrues per Fytyren Elizabeth Arden 200Ml

L4,000.00

In stock

Compare
SKU: 85805304706 Category:

Description

Ky toner unik që punon në dy faza, lë lëkurën të butë, të freskët dhe të gatshme për të thithur përfitimet maksimale nga kremi juaj hidratues.

Në Fazën Një, botanikët pastrojnë butësisht  lëkurën duke hequr mbetjet e tepërta

Në Fazën Dy, formula jonë Ceramide 3 qetëson dhe qetëson lëkurën tuaj dhe e lë atë të ndihet e freskët dhe e butë

Ky toner partneritet bukur me Pastruesin Krem Pastrues Ceramide I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës Pa aromë

Përdorimi: Shkundni mirë para përdorimit Përdorni një jastëk pambuku për tu shpërndarë në mënyrë të barabartë mbi lëkurën tuaj të pastruar Informacion dhe Kapaciteti: 200 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues per Fytyren Elizabeth Arden 200Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *