Pastrues per Fytyren Clean Clear 150Ml

L450.00

In stock

Compare
SKU: 5000207007425 Category:

Description

Pastrues ditor për pastrim 

Pa vaj. Lëkurë më e butë nga dita e parë. Pastrimi ditor i pastrueshëm dhe i pastër eksfoliant përmban mikro-rruaza të buta të cilat në mënyrë efektive heqin papastërtitë, vajin dhe qelizat e vdekura të lëkurës që mund të bllokojnë poret dhe të çojnë në njolla dhe pika të zeza. Veprimi i butë i eksfolimit do ta lërë lëkurën tuaj bukur të lëmuar dhe të pastër.

Kapaciteti: 150 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues per Fytyren Clean Clear 150Ml”

Your email address will not be published.