Pastrues ne Forme Shkume per Lekure Normale ne te Yndyrshme CeraVe 473Ml

L2,499.00

In stock

Compare
SKU: 3337875597357 Categories: ,

Description

Pastruesi CeraVe Foaming Cleanser, është një pastrues shkumëzues që pastron dhe heq tepricën e sebumit (fytyrën dhe trupin) pa ndryshuar pengesën mbrojtëse të lëkurës.

Ideale për lëkurë normale & të yndyrshme, kjo formulë përmban 3 ceramide thelbësore për të cilat lëkura e shëndetshme ka nevojë për të ndihmuar në rinovimin dhe mirëmbajtjen e barrierës së saj natyrore mbrojtëse, dhe acidin hialuronik.

Përdorni: Në mëngjes dhe mbrëmje, në lëkurë të lagur, pastroni dhe më pas shpëlajeni.

Kapaciteti: 236Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues ne Forme Shkume per Lekure Normale ne te Yndyrshme CeraVe 473Ml”

Your email address will not be published.