Pastrues Hidratues per Normale ne te Thate CeraVe 473ml

L1,699.00

In stock

Compare
SKU: 3337875597333 Categories: ,

Description

CeraVe Hydrating Cleanser e testuar nga dermatologët, është një krem ​​pastrues që pastron dhe hidraton lëkurën (fytyrën dhe trupin) pa ndryshuar barrierën mbrojtëse të lëkurës.

Ideale për lëkurën normale deri në të thatë, kjo formulë përmban 3 qeramide thelbësore për të cilat lëkura e shëndetshme ka nevojë për të ndihmuar në përtëritjen dhe ruajtjen e barrierës së saj natyrore mbrojtëse dhe acidit hialuronik.

Përdorimi: Në dush, në lëkurë të lagur, shkumoni dhe më pas shpëlajeni.
I përshtatshëm për të rriturit dhe fëmijët

Kapaciteti: 473Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues Hidratues per Normale ne te Thate CeraVe 473ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *