Pastrues Hidratues per Lekure te Thate & Normale CeraVe 236Ml

L1,050.00

Out of stock

SKU: 3337875597180 Categories: ,

Description

Formula e butë dhe pa shkumë e xhelit e Pastruesit CeraVe Hydrating Cleanser pastron lëkurën për të hequr përbërjen dhe papastërtinë e tepërt. Përmban 3 ceramide thelbësore për të ndihmuar në mbrojtjen e barrierës së lëkurës. Acidi Hyaluronic ndihmon në ruajtjen e lagështisë natyrore të lëkurës

Formuluar me Acid Hialuronik për të mbajtur lagështinë e lëkurës
E butë në lëkurë: Pa aromë dhe jo-komedogjene

Heq papastërtitë, vajin dhe përbërjen pa e lënë lëkurën të ndjehet e thatë dhe e hidratuar

Perdorimi: Pastroni masazhin në lëkurën e lagur, pastaj shpëlajeni tërësisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues Hidratues per Lekure te Thate & Normale CeraVe 236Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *