Pastrues Fytyre Simple 730Ml

L1,299.00

In stock

Compare
SKU: 8720181013652 Category:

Description

Uji pastrues micellar i thjeshtë për lëkurën pastron në mënyrë efektive lëkurën nga papastërtitë dhe heq poret, dhe madje heq përbërjen pa irrituar lëkurën

Pa shpëlarje të nevojshme, pastruesi ynë i fytyrës lë lëkurën të ndjehet i pastër, i freskët dhe rrit menjëherë hidratimin e lëkurës me 90%

Ky pastrues inovativ i fytyrës përmban micelles, flluska të zgjuara pastruese të cilat tërheqin papastërtitë dhe papastërtitë si një magnet ndërsa hidratojnë lëkurën

Uji ynë pastrues micellar është bërë me përbërës të dashur për lëkurën, të përsosur për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë vitaminat B5 & C dhe ujin e pastruar trefishtë

Uji i thjeshtë Micellar është pa alkool dhe nuk përmban parfum ose ngjyrë artificiale dhe kimikate të ashpra që mund të shqetësojnë lëkurën tuaj

Nuk përmban parfum ose ngjyra artificiale dhe as kimikate të ashpra që mund të shqetësojnë lëkurën tuaj.

Mund të përdoret si pastruesi juaj i përditshëm -dhe nuk ka pse të shpëlaheni pasi ta përdorni. Përdoreni atë si hapin e parë për të pastruar dhe hequr butë përbërjen. Përndryshe, mund ta përdorni gjithashtu pasi të keni larë fytyrën me një larje të ndjeshme të fytyrës për t’i dhënë lëkurës tuaj një pastrim të plotë. Pas përdorimit, mund të vazhdoni me rutinën tuaj të zakonshme të kujdesit për lëkurën. Për rezultate më të mira, pastroni dy herë në ditë (mëngjes dhe natë): 1. Vendosni një sasi bujare uji pastrues në një jastëk pambuku. 2. Fshini butësisht jastëkun e pambukut në të gjithë fytyrën tuaj. Nuk ka nevojë për të shpëlarë më pas.

Kapaciteti: 730 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues Fytyre Simple 730Ml”

Your email address will not be published.