Pastrues Fytyre Micellar Kind Simple 400Ml

L699.00

In stock

Compare
SKU: 8710908371509 Category:

Description

Uji pastrues Micellar eshte krijuar per tu pershtatur cdo lloj lekure edhe asaj me te ndjeshme

-Ndihmon lekuren per te hqur cdo mbetje dhe papasterti pa ndonje ferkim ose terhqje te ashper te lekures

Perdorimi: Vendosni nje sasi te vogel ne nje cope pambuku dhe fshijeni me levizje te bute ne mengjes dhe ne darke

Kapaciteti: 400 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues Fytyre Micellar Kind Simple 400Ml”

Your email address will not be published.