Pastrues Fytyre Clean Clear 200Ml

L450.00

In stock

Compare
SKU: 5000207004981 Category:

Description

Deep Cleansing pastron ne thellesi poret e fytyres per te ndihmuar ne parandalimin e njollave pa irrituar lekuren e ndjeshme

-Pastron lekuren ne menyre efektive per te hequr grumbullimin e vajit te papastertise dhe yndyres te grumbulluar gjate dites

Kapaciteti: 200 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues Fytyre Clean Clear 200Ml”

Your email address will not be published.