Paste Krem Ulliri Casa Rinaldi 180Gr

L499.00

In stock

Compare
SKU: 8006165390262 Category:

Description

Krem delikat gati për tu shpërndarë në brusketën tipike

Përgatitet me ullinj jeshilë pa gropa, vaj ulliri, hudhër, fara kopër, kripë dhe uthull vere

Përdoret gjithashtu si erëza për të shoqëruar meze dhe pjatat e para

Kapaciteti: 180Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Paste Krem Ulliri Casa Rinaldi 180Gr”

Your email address will not be published.