Paste me Ereza Tikka Masala Pataks 283Gr

L550.00

In stock

Compare
SKU: 5011308000994 Category:

Description

Pasta erëza Tikka Masala e Patak-ut. Nxehtësia mesatare.

12 erëza aromatike të përziera në mënyrë profesionale, duke përfshirë specin, qimnon dhe koriandër për një kerri të ekuilibruar bukur dhe autentik Tikka Masala të gatuar nga e para

Përbërësit: Uji, erëzat e bluara (19%), Shafran i Indisë, Paprika (4%), Qimnon (3%), Koriandër (3%), Erëza, Vaj Rapese, Kripë, Miell Misri, Acide (Acid Acetik, Acid Citrik), Tamarind , Pluhur hudhre, Farë qimnon, Ekstrakt Paprika, Gjethe të thata Fenugreek

Kapaciteti: 283Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Paste me Ereza Tikka Masala Pataks 283Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *