Paste me Ereza Tikka Masala e Mesme Pataks 450Gr

L550.00

In stock

Compare
SKU: 5011308505017 Category:

Description

Një salcë me bazë krem ​​dhe domate me qepë, qimnon dhe koriandër.
Një salcë domate e pasur dhe e butë me lëpushë qimnon dhe koriandër.
Salca jonë Tikka Masala që loton gojën është një përzierje e mrekullueshme e kremit, domateve, erëzave, aludimeve të qimnonit dhe koriandrit për të krijuar një kremoz të pasur

Përbërësit: Ujë, domate (15%), kos (qumësht) (6%), pure domate e përqendruar (4%), krem ​​i vetëm (qumësht) (3.5%), vaj rapese, niseshte misri e modifikuar, erëza të bluara (2%) [erëza , Qimnon (0,5%), Koriandër (0,5%), Sheqeri, Qepë e thatë (1,5%), Pure hudhre, Pure xhenxhefili, Kripë, Acid (Acid laktik), Ekstrakt Paprika, Fara qimnon, Fletë e thatë koriandër

Kapaciteti: 450Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Paste me Ereza Tikka Masala e Mesme Pataks 450Gr”

Your email address will not be published.