Paste Kerri Korma Pataks 290Gr

L599.00

In stock

Compare
SKU: 5011308000314 Category:

Description

Përzierja jonë autentike e kokosit dhe erëza aromatike duke përfshirë shafran i Indisë, Qimnon dhe kopër për një Gjellë Korma të Balancuar Bukurisht.
Pasta e erëzave Korma Curry e Patakut. I butë.
gati për vetëm 25 minuta.

Thjesht skuqni qepën, xhenxhefilin dhe hudhrën. Ziejini pastat e erëzave për të lëshuar aromë dhe për të skuqur mishin ose perimet tuaja. Gurguloni përmes qumështit të kokosit dhe kremit të dyfishtë dhe ziejini derisa të gatuhen të gjitha

Përbërësit: Uji, erëzat e bluara (12%), erëza (7%), shafran i Indisë (3%), qimnon, kopër, vaj rapeseed, sheqer, pure domate të koncentruar, kripë, miell misri, puro xhenxhefili, pure hudhre, kokosit tharë (3 %), Acid (Acid acetik), Qepë të thatë, Gjethe koriandër të thatë

Kapaciteti: 290Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Paste Kerri Korma Pataks 290Gr”

Your email address will not be published.