Palete per Syte Nars 12Ngjyra

L8,100.00

In stock

Compare
SKU: 607845013556 Category:

Description

Një spektër shumë i ngrohtë prej 12 ngjyrave, edicioni i kufizuar NARS Afterglow Eyeshadow Palette bashkon formula të shkëlqyeshme, mat, saten, metalike dhe të ylbertë për një rezultat me ndikim të lartë

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Palete per Syte Nars 12Ngjyra”

Your email address will not be published.