Oriz Basmati Co Op 500Gr

L399.00

Out of stock

SKU: 5000128989947 Category:

Description

Basmati njihet si një oriz aromatik për shkak të aromës së mrekullueshme që lëshon gjatë gatimit dhe aromës së tij të shijshme kur gatuhet

Kokrrat Basmati janë karakteristikisht të gjata dhe të holla, gjë që jep një strukturë të lehtë me gëzof me një aromë të veçantë

Karakteristikat: E shkëlqyeshme me kerri oriz aromatik me kokërr të gjatë, I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët

Përgatitja dhe përdorimi: Gatimi i sasisë së saktë do të ndihmojë në pergatitjen ideale te ushqimit. Pjesa juaj ideale mund të jetë më e vogël ose më e madhe se kjo

Kapaciteti: 500Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Oriz Basmati Co Op 500Gr”

Your email address will not be published.