Cokokrem Twix 200Gr

L550.00

Out of stock

SKU: 5060402901928 Category:

Description

Çokokrem Twix me copa biskote.

  • Përbërësit:

– Bajame, copa biskote, vaj palme, pluhur kakao i reduktuar në yndyrë (4%), lajthi etj.

I përshtatshëm për të gjitha grup moshat.

Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokokrem Twix 200Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *