Cokokrem me Maltesers 200Gr

L550.00

In stock

Compare
SKU: 5060122039321 Category:

Description

Çokokrem me Maltesers.

Maltesers janë çokollata apo karamele të përbëra nga qumështi me malte sferoide, e prodhuar në Angli. Maltesers janë përshkruar si “karamele energjie”.

  • Përbërësit:

-Copa malterat, vaj palme, lajthi, bajame, pluhur kakao i reduktuar në yndyrë (4%), lajthi etj.

I përshtatshëm për vegjetarianët.

Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokokrem me Maltesers 200Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *