Ngrohes per Ushqimin Tommee Tippee

L7,500.00

In stock

Compare
SKU: 5010415232243 Category:

Description

Ky ngrohës unik, automatik nga diapazoni Express & Go ngroh qumështin dhe është përshtatja perfekte për qeset Express dhe Go, duke u ngrohur butësisht për ushqimin perfekt çdo herë.

 

Ngrohës inteligjent me 3 cilësime të thjeshta për kontroll më të saktë. Ndryshoni ngrohësin bazuar në llojin e shishes, vëllimin e ushqimit dhe temperaturën fillestare
Temperatura e fillimit (frigorifer, frigorifer, temperaturë dhome)
Mund te fusni: shishe qelqi, shishe plastike
Vëllimi i qumështit : 100ml, 200ml

Mund të përdoret për të ngrohur qumështin e gjirit ose formulë

Mund te fusni der ne 2 shishe njekohesisht

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ngrohes per Ushqimin Tommee Tippee”

Your email address will not be published.