NEUTROGENA BODY LOTION MOIST SENSITIVE 400ML

L699.00

Compare
SKU: 3574661098531 Categories: ,

Description

Locion trupi për lëkurë të ndjeshme ndaj lagështirës së thellë Neutrogena 400 ml

Locion trupi për lëkurë të ndjeshme Neutrogena Deep Moisture është një locion pa aromë dhe hipoallergjik që i siguron lëkurës së thatë dhe të ndjeshme deri në 48 orë hidratim dhe rehati.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NEUTROGENA BODY LOTION MOIST SENSITIVE 400ML”

Your email address will not be published.