NEUTROGENA BLACKHEAD ELIMINATING FACIAL SCRUB – 150ml

L899.00

Compare
SKU: 3574661498478 Categories: ,

Description

Pastrimi i përditshëm i fytyrës nuk lufton vetëm me pikat e zeza, por ndihmon në eliminimin e tyre për një lëkurë të pastër dhe të butë.

Kjo formulë funksionon në dy mënyra. Ndihmon në luftimin e pikave të zeza dhe parandalon formimin e atyre të reja. Së pari, ilaçi i tij i puçrrave me forcë maksimale, Acidi Salicilik, depërton në poret për të ndihmuar këtë pastrim të eliminojë pikat e zeza duke hequr papastërtitë dhe vajin e bllokuar brenda poreve. Atëherë, do të ndjeni mikrobëkurat e saj të butë dhe qetësues të lëkurës që shtrihen pa tharjen e tepërt për të ndihmuar në ndalimin e pikave të zeza para se të fillojnë.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NEUTROGENA BLACKHEAD ELIMINATING FACIAL SCRUB – 150ml”

Your email address will not be published.