NAVITAS ORG KETO CACAO POWDER 227G

L2,199.00

Compare
SKU: 811961022556 Category:

Description

NAVITAS ORG KETO CACAO POWDER 227G

Pluhuri i kakaos Navitas Organics është bërë nga  kakao organike të papjekura, jo të alkalizuara dhe të certifikuara nga Fairtrade – kakaoja më e pasur me lëndë ushqyese për të ndihmuar trupin tuaj të lulëzojë. I bërë nga shtypja e ftohtë e vajit (gjalpë kakao) nga thumbat e kakaos dhe më pas tharja e asaj që mbetet në pluhur, pluhuri i kakaos ruan mineralet ushqyese dhe antioksidantët që gjenden natyrshëm në kakao. Me një shije të thellë të errët kakao, pluhuri i kakaos Navitas Organics është i shijshëm në një shumëllojshmëri recetash dhe i lehtë për t’u përdorur: thjesht zëvendësoni këtë kakao të shëndetshme, natyrale 1: 1 në çdo recetë që kërkon pjekjen e kakaos. E shkëlqyeshme në ëmbëlsira të pjekura, smoothie, çokollata shtëpiake, çokollatë të nxehtë dhe më shumë.

Përbërësit Pluhur kakao organike të certifikuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NAVITAS ORG KETO CACAO POWDER 227G”

Your email address will not be published.