NATURYA ORG IMMUNITY FUNCTIONAL BLEND 250G

L3,199.00

Compare
SKU: 5060238482301 Category:

Description

NATURYA ORG IMMUNITY FUNCTIONAL BLEND 250G

Kjo përzierje përbëhet nga superushqime të cilësisë së lartë nga e gjithë bota. Ai kombinon barin e grurit të prerë me dorë, barin e elbit të tharë në ajër dhe klorelën nga kultivimi i kontrolluar. Shafrani i Indisë, xhenxhefili, banania dhe pluhuri i ananasit dhe aroma natyrale e vaniljes sigurojnë një shije frutash në çdo gotë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NATURYA ORG IMMUNITY FUNCTIONAL BLEND 250G”

Your email address will not be published.