MUSTELA Hydra-Bebe Body Lotion With Organic Avocado

L1,799.00

Compare
SKU: 3504105035884 Categories: ,

Description

Locion trupi hidratues dhe forcues për lëkurën e fëmijëve dhe të porsalindurit Konsistenca e lëngshme dhe tekstura e pasur i japin lëkurës së bebes një trajtim të ëmbël Formuluar me 97% përbërës me origjinë natyrale Përmban avokado të cilësisë së lartë, të kultivuar në mënyrë organike, e ardhur nga një burim i besueshëm Krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe përmirëson teksturë Ofron ushqim të menjëhershëm dhe afatgjatë duke forcuar pengesën e lëkurës së foshnjës Lëkura e foshnjës ndihet e butë dhe e ushqyer me një aromë unike Hipoalergjike, e testuar nga dermatologët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MUSTELA Hydra-Bebe Body Lotion With Organic Avocado”

Your email address will not be published.