MUSTELA HYDRA BABY AVOCADO BODY LOTION  – 500ML

L1,899.00

Compare

Description

Ky locion trupi MUSTELA hidraton dhe forcon lëkurën që nga lindja. Përbërësi aktiv natyral i patentuar i Mustela-s përforcon barrierën e lëkurës dhe ruan burimet e saj qelizore. Hidraton menjëherë dhe forcon lëkurën e bebes çdo ditë. Formuluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike. Pa paraben, pa ftalate, pa fenoksietanol.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MUSTELA HYDRA BABY AVOCADO BODY LOTION  – 500ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *