MUSTELA GENTLE CLEANSING GEL 500ML

L1,799.00

Compare
SKU: 3504105035754 Categories: , ,

Description

Mustela Dermo Cleansing Gel Gentle Wash Body & Hair 500ml është një xhel shkumëzues pa sapun, ideal që nga lindja, për të pastruar trupin dhe lëkurën e kokës së foshnjave dhe foshnjave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MUSTELA GENTLE CLEANSING GEL 500ML”

Your email address will not be published.