Mustard French’s Classic 226Gr

L450.00

In stock

Compare
SKU: 41500007229 Category:

Description

Mustarda e Verdhë Classike është erëza e këndshme për të shtuar burger, hot dog dhe sanduiçe.

Eshtë gjithashtu një përbërës kryesor në recetat e shijshme duke përfshirë sallatën me patate, zhytjen në jalapeno popper dhe burritos me djathë.

Karakteristikat: Pa ngjyra artificiale dhe konservantë

Përbërësit: Uthull Shpirti, Ujë, Farë Mustarde, Kripë, Shafran i Indisë, Paprika, Erëza, aromatizues, Pluhur Hudhre,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mustard French’s Classic 226Gr”

Your email address will not be published.