Multivitamina& Minerale Together 30 Kapsula

L1,799.00

Kapsulat tona Multivitamina dhe Minerale WholeVit are janë prodhuar me ushqime natyrore me cilësinë më të lartë, duke përfshirë karota, tul agrumesh, jonxhë dhe misër.

Trupat tanë më mirë thithin vitamina dhe minerale kur ato janë në një formë të tërë ushqimi. Në këtë mënyrë ata janë gjithashtu të butë në stomak.

Çdo ditë mbushje ushqyese e rrumbullakët për përmirësimin e shëndetit

Formuluar duke marrë parasysh dietën moderne dhe stilin e jetës

Ushqyesve të plotë me përbërje të fuqishme ushqimore natyrore

Efektive por e butë në stomak

Përthithet shumë shpejt

Compare
SKU: 5060170530146 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multivitamina& Minerale Together 30 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *