Multivitamina me Hekur Everyday Health 80Tableta

L199.00

Out of stock

SKU: 5000453122040 Categories: ,

Description

Hekuri dhe Vitamina B1 kontribuojnë në nivelet normale të energjisë 

Perberesit: Celulozë, Acid Askorbik, Fumarat Fekor, Karbonat Kalciumi, Acetat Vitamina E, Amidon i Modifikuar i Misrit, Nikotinamid, Hidroksipropilmetilcelulozë e Maltodekstrin, Pantotenik i Kalciumit, Dioksid Siliciumi, Dioksid Titaniumi, Oksid Hidrokarburi, Oksid Hidrokarburi i Soksidit të Boksidit të Oksidit të Boksidit të oksidit të oksidit të oksidit të oksidit të oksidit të oksidit të oksidit) Mononitrat, Riboflavin, Talc, Vitamina A Acetat, Acid Folik, Antioksidantë (Tokoferol, Acid Tartarik), Biotinë, Vitaminë D3, Cianokobalamin

Permban: 80 tableta

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multivitamina me Hekur Everyday Health 80Tableta”

Your email address will not be published.