Multivitamin Pregnancy Together 30 Tableta

L1,999.00

Multivitamina dhe minerale per grate shtazane përmban sasit e plotë per nje ushqyerje te shendeteshme.

Një kombinim i ekuilibruar në mënyrë perfekte për të mbështetur plotësisht nevojat tuaja dhe të bebes tuaj.

Përfshihen 400 mcg të rekomanduara të acidit folik në të njëjtën formë si folati I marre direkte nga ushqimi

Vitamina A sigurohet në formën e sigurt të beta karotenit natyral

Rekomandohet gjithashtu gjatë konceptimit dhe ushqyerjes me gji

Efektive dhe e butë në stomak,perthithet shume shpejt

Compare
SKU: 5060170530313 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multivitamin Pregnancy Together 30 Tableta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *