Mjalte Luledielli Sonnenbumen Bihophar 500Gr

L850.00

In stock

Compare
SKU: 4055500012240 Category:

Description

Mjaltë i butë tradicional me luledielli Bihophar

Shijoni mjaltin e butë të lulediellit nga Bihophar me shijen e tij të plotë të nektarit të lulediellit të puthur nga dielli dhe aromën e temperaturave të mesit të verës. Ky mjaltë është një ndjesi e shijes në fruta dhe në çaj, në muesli dhe në produkte të pjekura.

Ruhet në temperaturë dhome të mbrojtur nga drita.

Nuk përmban ndonjë përbërës alergjik

Shënim: Ashtu si ushqimet e tjera të papërpunuara, mjalti nuk është i përshtatshëm për foshnjat nën moshën 12 muajsh

Kapaciteti: 500Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mjalte Luledielli Sonnenbumen Bihophar 500Gr”

Your email address will not be published.