Mjalte Sonnenblumen Bihop 500 Gr

L750.00

In stock

Compare
SKU: 4055500012240 Category:

Description

Shijoni mjaltin e butë të lulediellit nga Bihophar me shijen e tij të plotë të nektarit të lulediellit. Ky mjaltë është një ndjesi e shijes në fruta dhe në çaj, në muesli dhe në produkte të pjekura.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mjalte Sonnenblumen Bihop 500 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *