Mjalte Berringa Manuka MGO 400+ 250Gr

L7,999.00

In stock

Compare
SKU: 9344221003404 Category:

Description

Mjalti Manuka + 100% Australian MGO400 i Berringa është një forcë e lartë mjaltë bioaktiv i përshtatshëm për shëndetin e tretjes dhe mirëqenien e përgjithshme. Përmban enzima natyrore dhe antioksidantë dhe ka një efekt prebiotik për rritjen e imunitetit.Eshtë i përsosur si një shtesë për ushqime dhe pije, ose merret vetëm (ne rekomandojmë midis 1 dhe 3 lugë në ditë). 

Kapaciteti: 250 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mjalte Berringa Manuka MGO 400+ 250Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *