Mjalte Akacia & Tartuf 100Gr

L650.00

In stock

Compare
SKU: 8006165376112 Category: Tag:

Description

Mjaltë tartufi italian Një specialitet special italian i bërë nga 95% mjaltë akacie dhe 5% tartuf. Një kënaqësi e vërtetë në fund të vaktit kur ky mjaltë shërbehet me djathë. 

Kapaciteti: 100Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mjalte Akacia & Tartuf 100Gr”

Your email address will not be published.