Proteina Mix Super Food Green Origins 100 Gr

L1,199.00

Një përzierje e pluhurit organik të Spirulinës,grurit,elbit dhe kloreles eshte e pasur me hekur ,vitaminë B12 dhe fibra

Mund ta shtoni ne smoothe ose kos,ideale per veganet.

Compare
SKU: 5060426631726 Category: Tag:

Description

Perberesit:Pluhur organik Spirulin, Pluhur organik  gruri, Pluhur organik elbi, Pluhur organik  klorela.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Proteina Mix Super Food Green Origins 100 Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *