Miser i Pjekur dhe i Kripur Ivanka 200Gr

L130.00

In stock

Compare
SKU: 9002859100895 Category:

Description

Misër, i pjekur dhe i kripur

Përbërësit misër, vaj palme, kripë e ushqimit

Kapaciteti: 200Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Miser i Pjekur dhe i Kripur Ivanka 200Gr”

Your email address will not be published.