Mini Sterilizues Munchkin

L5,000.00

In stock

Compare
SKU: 5019090125512 Categories: ,

Description

Munchkin Mini Sterilizer Plus neutralizon në mënyrë të sigurtë aromat dhe vret 99.99% të mikrobeve më të zakonshme shtëpiake (përfshirë varietetet sezonale) në 59 sekonda. Ajo sterilizon biberonat

Teknologjia UV-C përdor katër drita LED

Ka një bazë transparente të azhurnuar që ju lejon të shihni produktin në veprim kur ndizet.

Eshte mjaft i vogel dhe mund ta mbani me vete edhe kur jeni jashte shtepise

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mini Sterilizues Munchkin”

Your email address will not be published.