Miks Erezash per Brusketa Casa Rinaldi 50Gr

L350.00

In stock

Compare
SKU: 8006165377300 Category:

Description

Casa Rinaldi përgatit erëza të shijshme dhe aromatik bazuar në domate dhe një përzierje të bimëve aromatike: majdanoz, rigon dhe borzilok

Kapaciteti: 50Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Miks Erezash per Brusketa Casa Rinaldi 50Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *