Batanije per Femije me Yje te Vegjel Roze per Vajza

L1,200.00

In stock

Compare
SKU: 5035320227856 Category:

Description

Batanije me yje mikrofibër e lehtë dhe ultra e butë

Poliester 100%

Batanije ideale për ta mbajtur fëmijën të ngrohtë kudo që të jeni. Mbulesë e garantuar pa substancë të dëmshme për lëkurën e foshnjës

Permasat: 100x150Cm

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Batanije per Femije me Yje te Vegjel Roze per Vajza”

Your email address will not be published.