Kornize per Fotografi Disney Magical Winnie Pooh

L2,000.00

In stock

Compare
SKU: 5017224761315 Category:

Description

Shtoni një prekje të magjisë Disney në përditshmërinë e tyre me një kornizë të mrekullueshme Pooh Adventure nga Koleksioni Magical Beginnings nga Classic Disney.

Si pjesë e gamës sonë të dhuratave klasike të ilustruara Disney, kjo kornizë e mrekullueshme përmban një ilustrim të bukur Pooh Bear dhe Piglet, personazhe nga filmi portreti i Disney Winnie The Pooh. Ilustrimi shumëngjyrësh shoqërohet me titullin “Le të fillojnë aventurat”

Kornizë fotografike me hapësirë ​​për një foto 4 cmx 6cm
Përmban personazhet e Disney Winnie the Pooh dhe Piglet
Mbishkrime prej ari, ‘Lërini aventurat të fillojnë’
Paketimi i markës ideale për dhurata

Përmasat: Lartësia 17.5cm x Gjatësia 18.5cm x Pesha 2cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kornize per Fotografi Disney Magical Winnie Pooh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *