Maske per te Gjithe Llojet e Flokut Olaplex Nr.5 250Ml

L3,599.00

Out of stock

SKU: 896364002763 Category:

Description

Karakteristikat: Rihidratoni floket tuaj me masken Nr.5 Bond Maintenance Conditioner

-Ushqen intesivisht floket nga rrenja deri ne maje duke ndihmuar ne riparimin e flokeve te demtuar nga kimikatet dhe lyerja

-Ju jep aflokeve me shume butesi dhe shkelqim duke i bere me te kontrolluar

Perdorimi: Aplikoni nje sasi maske ne floke deri te majat. Lereni te veproje deri ne 3 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

Importuesi: Itali

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske per te Gjithe Llojet e Flokut Olaplex Nr.5 250Ml”

Your email address will not be published.