Maske per te Gjithe Llojet e Flokut Olaplex Nr.3 100Ml

L3,599.00

Out of stock

SKU: 896364002749 Category:

Description

Karakteristikat:

-Maske Olaplex Nr.3 perdoret se bashku me kombinimin Nr.6

-Perdoret per te gjithe llojet e flokut

-Floket te demtuar nga kimikatet dhe lyerja

Perdorimi: Aplikoni nje sasi ne floke te lagur dhe thare me peshqir dhe e leme te veproje ne floke per te pakten 10 minuta para se te vazhdojme me larjen e flokut me shampo dhe balsam. Jep rezultat pas disa perdorimesh

Importuesi: Itali

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske per te Gjithe Llojet e Flokut Olaplex Nr.3 100Ml”

Your email address will not be published.