Maske per Riparimin e Flokut Wella 150Ml

L799.00

In stock

Compare
SKU: 8005610645742 Category:

Description

Wella Professionals Care Nutri-Enrich Invigo Riparimi i Maskës së Luscious Mousse.

Një trajtim i ajrosur  i butë me teksturë për flokët. Formula e dritës me ekstrakt mëndafshi hidraton menjëherë flokët e thatë.

Për flokë të butë plot gjallëri. Shkundni mirë. Mbajeni me kokë poshtë dhe shpërndani në mënyrë të barabartë nëpër flokë të lagur. Prisni 2 minuta para se ta shpëlani plotësisht

Kapaciteti: 150Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske per Riparimin e Flokut Wella 150Ml”

Your email address will not be published.