Maske per Larjen e Fytyres Neutrogena 150Ml

L799.00

In stock

Compare
SKU: 3574661499666 Category:

Description

Maske per larjene  fytyren 2 ne 1: 1-Si larje dhe 2- Si maske

-Formuluar me vetine Clear&Defend e cila ndihmon ne pastrimin e njollave per nje lekure te shendetshme

-E perbere pa vaj dhe me acid sacilik ndihmon ne heqjen e njollave ne fytyre

Perdorimi:

Si larje: Cdo mengjes dhe mbremje aplikoni nje sasi maske duke masazhuar fytyren ne menyre qe te krijohet shkume duke shmagur zonen e syve

Si maske: Aplikoni nje shtrese te holle ne fytyre dhe lereni per 5 minuta. Me pas shpelajeni me uje te bollshem

Kapaciteti: 150 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske per Larjen e Fytyres Neutrogena 150Ml”

Your email address will not be published.