Maske per Fytyren per Naten Dr Botanicals 60Ml

L1,500.00

In stock

Compare
SKU: 5060881920106 Category:

Description

Maska jonë e gjumit rigjeneruese e shegës është një trajtim i përsosur hidratues brenda natës për lëkurën e etur të shurdhër. Duke qenë e pasur me vitaminë C dhe antioksidantë të tjerë, shega mund të ndihmojë në vonimin e shenjave të plakjes dhe shkëlqimin e lëkurës brenda natës. Këto antioksidantë gjithashtu luftojnë inflamacionin e lëkurës dhe veprojnë si një agjent antiseptik kështu që mund të trajtojnë thyerjet e puçrrave dhe njollat ​​e errëta. Pasuruar gjithashtu me Vaj Kokosi si një veti Ehtë e mbushur plot me acide yndyrore të pasura për të ndihmuar në promovimin e barrierës natyrore të vajit të lëkurës, e cila është kritike për të mbajtur lëkurën të hidratuar, plumber dhe me pamje më rinore. Acidet yndyrore Omega 3 luajnë një rol thelbësor si në strukturën ashtu edhe në pamjen e lëkurës, duke e bërë atë një shtesë perfekte në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën

Pse më duhet ky produkt? • Për të hidratuar, ushqyer dhe ringjallur lëkurën tuaj brenda natës • Mbroni barrierën natyrale të vajit të lëkurës suaj dhe mbrohuni nga dëmtimi UV • Luftoni dëmtimin e radikalëve të lirë • Rivendosni ngjyrën e lëkurës dhe sigurojini lëkurës me lëndë ushqyese 

Perdorimi: Vendosni një shtresë të hollë në lëkurë të pastër dhe të thatë. Lëreni maskën të zhytet brenda për 30 minuta ose lëreni brenda natës. Pastrojeni si normalisht mëngjesin vijues 

Kapaciteti: 60 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske per Fytyren per Naten Dr Botanicals 60Ml”

Your email address will not be published.