Maske per Fytyren me Mjalte Andalou 50Ml

L2,799.00

In stock

Compare
SKU: 859975002263 Categories: ,

Description

Maskë glikolike me mjaltë kungulli Andalou Naturals 

Maska kombinon qelizat burimore të frutave me mjaltin Manuka, kunguj dhe AHA glikolike për të rinovuar lëkurën. Një eksfoliator i butë, Andalou Naturals Pumpkin Honey Glycolic Mask heq papastërtitë, duke lënë një çehre të lëmuar dhe të ndritshme.

Kapaciteti: 50 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske per Fytyren me Mjalte Andalou 50Ml”

Your email address will not be published.