Maske per Floket me Vaj Argani & Keratin Labell 300Ml

L300.00

In stock

Compare
SKU: 3250392033583 Category:

Description

Argan Oil & Keratin for Damaged Hair Mask (300ml) është një maskë e kujdesit intensiv për rivendosjen e flokëve të dëmtuar. Formuluar me vaj argani dhe keratin, ajo rindërton strukturën e flokëve si nga brenda ashtu edhe nga jashtë, duke gjeneruar shkëlqim mbresëlënës.
Vaji i Arganit depërton thellë në flokë, duke mbyllur kutikulin dhe duke parandaluar ndarjen e skajeve. Ai mbështjell flokët nga jashtë, zbut sipërfaqen e tij dhe ruan lagështinë, duke rritur butësinë dhe elasticitetin e flokëve.

Keratin, një element kryesor në strukturën e flokëve, forcon dhe mbron flokët nga efektet e dëmshme të agresorëve mjedisorë. Përdoret rregullisht, forcon flokët e dobët, të dëmtuar, duke parandaluar rrallimin dhe duke i lënë flokët të duken të shëndetshëm dhe të ushqyer mirë. Pa paraben dhe vajra minerale. Pa mizori.

Menyra e përdorimit:Vendoseni në flokë të pastër, të tharë me peshqir, duke shpërndarë në mënyrë të barabartë në mes të gjatësisë dhe majave.
Lëreni të përpunohet për 3-5 minuta dhe shpelajeni me uje te bollshem
Përdorni 1 ose 2 herë në javë.
Në flokë të dëmtuar rëndë, përdorni pas çdo shampoj

Kapaciteti: 300Ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske per Floket me Vaj Argani & Keratin Labell 300Ml”

Your email address will not be published.